GOLDEN SQUAD

[99 Menajer][bleft]

TOP GOAL ♛ SCORER

[Top Goal Scorer][bsummary]

FORWARD ★ F

[forvet][bsummary]

WINGER ★ W

[kanat][bsummary]

MIDFIELDER ★ M

[ortasaha][bsummary]

DEFENDER ★ D

[defans][bsummary]

GOALKEEPER ★ GK

[kaleci][bsummary]

COACH ✪ TD

[coach][bsummary]

AJANS ⭐ AGENCY

[Antrenman][twocolumns]

DÜNYA KUPASI 2014 EN İYİ FUTBOLCULAR | ALTINKARMA Transfer

Brezilya Dünya Kupası 2014'te DİKKAT ÇEKEN FUTBOLCULARIN Altın Karması yer almaktadır. Messi, Ronaldo, J.Rodriguez gibi yıldızı önceden parlamış futbolculara yer vermedik. 

Herkesin bildiği bir futbolcuyu bulmak ''scouting değil, transfer başarısıdır.'' Sıradan takımlarda oynarken keşfederek isimlerini ilk defa gündeme getirdiğimiz bu futbolcular, ALTIN KARMA listemize girdikten sonra büyük kulüplere transfer olmaya başladılar ama ne yazık ki maliyetleri arttıktan sonra Türk takımlarının ilgisini çekiyor. Ziyaretçi istatistiklerimize, bizi taklit eden web sitelere, transfer haberlerine ve gerçekleşen transferlere bakılırsa, medyanın ve futbol camiasının ilgisini çekiyoruz. Çok sayıda yabancı ziyaretçimiz olduğu da bir gerçek. ALTIN KARMA'nın amacı ''Türkiye'ye yeni futbolcular kazandırmak ve kulübeye hapsedilen yeteneklerin hak ettiği değeri bulmasına katkı sağlamaktır.'' Burada yer alan futbolcuların tanınmadan ve Türkiye'ye gelmeden çok önceleri listemize girdiklerini göz önünde bulundurursak, yetenekleri keşfetmek ve erken davranmak konusunda ALTIN KARMA doğru yoldadır. ALTIN KARMA transfer listesi, futbolcuların ücretlerine bakılmaksızın, yeteneğe göre yapılmaktadır. Yıldız potansiyeli olan futbolcular ''★'' ile vurgulanmıştır. (Liste sürekli güncellenir) 

Hiç yorum yok:

Your football comments contribute to us (Futbol yorumların bize katkı sağlar)

NEWS 🎙 RÖPORTAJ

FUTBOLCU NASIL KEŞFEDİLİR ★ FORTUNAZAFER

ALTIN KARMA Futbolcu Temsilciliğini yakından tanımak ve tüm soruların cevaplarını aramak için, hakkımızda basında yer alan d...

FUTBOLCU NASIL KEŞFEDİLİR ★ FORTUNAZAFER