TRANSFER

[99 Menajer][bleft]

FORVET | F

[forvet][bsummary]

ORTASAHA | M

[ortasaha][bsummary]

DEFANS | D

[defans][bsummary]

KALECİ | GK

[kaleci][bsummary]

AJANS | AGENCY

[Altın Karma Liste][twocolumns]

ALTIN KARMA ★ GOLDEN SQUAD Football Agent

Hakkımızda: ALTIN KARMA 40 yıldır sporun içerisinde. 27 yılını İstanbul'da televizyon camiasında geçiren FORTUNA MEDYA'nın bünyesindeki ALTIN KARMA (Golden Squad Football Agent) Futbolcu Temsilciliği ve Spor Ajansıdır. Altın Karma, yerli ve yabancı çok sayıda futbolcuyu izler. Büyük bölümü gurbetçi futbolculardan oluşur. Dünya'nın neresinde bir Türk futbolcu varsa, biz onun arkasındayız. İzleriz, kaydederiz, not ederiz, görüşür, konuşur, dinler ve onları anlayan bir aile oluruz. Kimsenin göremediği, haberdar olmadığı maç bilgilerini biz ediniriz. Detaylı scouting çalışması yaparız. Çünkü biliriz ki, ''Herkesin bildiği bir futbolcuyu bulmak scouting değil, sadece transfer başarısıdır.'' Biz zor olanı seçip, yetenekli futbolcuları erkenden keşfederek Türkiye liglerine kazandırmak için çalışırız. Bu tür futbolcuları kulüplerimize anlatmanın ne kadar zor olduğunu biliriz ve zoru başarırız. 

Futbolcunun menfaatleri ile takımların menfaatlerini ortak noktada buluşturan ALTIN KARMA Profesyonel Futbolcu Temsilciliği, ''Takıma Girme Vakti Geldi'' diyerek yetenekli futbolcularla anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Yakın zamanda aramıza Dünya yıldızlarının da katıldığını göreceksiniz. Bazen futbolcular bizi, bazen de biz onları buluyoruz. Fakat, karşımıza her çıkan futbolcuyla değil, ''spor anlayışımız ve futbola bakış açımızla'' aramıza yeni katılacak olan futbolcuları özel olarak belirleriz. Tüm bilgilerini içeren profil sayfalarını ve videolarını hazırlarız. 

ALTIN KARMA, üst ve alt lig ayırmaksızın Türkiye'de eksiksiz tüm futbol kulüplerimizle düzenli olarak irtibat halinde. Türkiye sınırlarında kalmıyor ve yurt dışındaki kulüpler yanı sıra İstanbul Merkez (Türkiye), Manchester (İngiltere), Braunschweig (Almanya), Colmar (Fransa), Gent (Belçika), New Orelans LA (ABD) profesyonel temsilcilikleriyle ağını genişletmeye devam ediyor. (ALTIN KARMA'yı yakından tanımak ve tüm soruların cevaplarını aramak için, basında hakkımızda çıkan detaylı gazete röportajını BURADAN okuyabilirsiniz.) 


ALTIN KARMA FUTBOLCU TEMSİLCİLİĞİ İLETİŞİM: 
☎ TLF/W | (+90) 532 524 8726 (fortuna Zafer) 
MAIL | AltinKarmaSpor@gmail.com 
ALTIN KARMA | www.AltinKarma.com 
fortuna MEDYA | www.fortunaMEDYA.com 
ALTIN KARMA | fortuna MEDYA: İstanbul Şişli Mecidiyeköy (Profilo AVM sokağı) 
YURT DIŞI TEMSİLCİLİKLERİMİZ: İstanbul Merkez (Türkiye), Manchester (İngiltere), Braunschweig (Almanya), Colmar (Fransa), Gent (Belçika), New Orelans LA (ABD) 

Hiç yorum yok:

Futbol ve futbolcu yorumlarınız bize katkı sağlar.

RÖPORTAJ | NEWS

FUTBOLCU NASIL KEŞFEDİLİR ★ ALTINKARMA

ALTIN KARMA Futbolcu Temsilciliğini yakından tanımak ve tüm soruların cevaplarını aramak için, hakkımızda basında yer alan d...

FUTBOLCU NASIL KEŞFEDİLİR ★ ALTINKARMA