ferhakaplan

GALATASARAY GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA KALECİ GOLÜ NASIL YEDİ

ESKİ BİR KALECİ OLARAK GS-GB MAÇI SONRASI FOTOĞRAF DESTEKLİ YORUM YAPMIŞTIM. BUGÜN KALECİ DE BENİM SÖYLEDİKLERİMİ DOĞRULADI. İşte maçın sonrasında sosyal ağlardaki yorumum:


Buna kaleciyi AVLAMAK deniyor. Sneijder hiç beklenmedik bir yere topu gönderiyor ve kaleci ters ayaktayken uzanmak için hamle yapıyor ve top çizgiyi geçtikten sonra sağ dirseğini yere koyduğu için, FB gözlüğüyle bunu ''Kaleci elini çekti olarak'' algılıyorlar. (Dikkat ederseniz kalecinin eli açıkken top çizgiyi geçmiş. Yani, ''Artık yapılacak birşey yok'' diyerek kaleci dirseğini yere koymuş. Bu kadar basit)

BUGÜNKÜ BASIN AÇIKLAMASI Kaleci Ferhat Kaplan, "Bir adım ters tarafa gittim. Gitmeden önce arkadaşın bacak arasında geçiyor top. Son anda gördüm topu. Gittiğimde ters yakalandım. Top geçtiği gibi elimi indirdim zaten. Ondan sonra böyle bir şey oldu. Ben daha 26 yaşındayım. Önümde hedeflerim var. O hedeflere ulaşmak için oynuyorum. Böyle kötü şeylerle ismime ve kaleciliğime leke sürdürmek istemem" ifadelerini kullandı.


BU DA VOLKAN DEMİREL'İN AYNI ŞEKİLDE YEDİĞİ GOLÜN VIDEOSU https://www.youtube.com/watch?v=BSS3_dmb7k0

SPOR AJANSI: Fortuna Medya

fortuna MEDYA (İstanbul) www.fortunaMEDYA.com
fortuna TV Channel www.fortunaTV.com
FTV TÜRK HD www.FTVTURK.com 
ALTINKARMA Kulübeye Hapsedilenlerin Oyuna Girme Vakti Geldi (KULÜBE). Blogger tarafından desteklenmektedir.